Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana – to lieto pie mugurkaula saslimšanām (traumatiskām vai deģeneratīvām), ekstremitāšu locītavu traumām vai deģeneratīvām saslimšanām, sievietēm pirmsdzemdību vai pēcdzemdību periodā, kā arī lai uzlabotu vispārējo attīstību un nostiprinātu sirds-asinsvadu sistēmu un elpošanas sistēmas.

Koriģējošā vingrošana – ar vingrojumiem labot dažādas ķermeņa deformācijas (mugurkaula, krūškurvja, kāju u.c. deformācijas), kā arī aizkavēt to veidošanos. Ar koriģējošo vingrošanu deformācijas var labot tikai sākumstadijās. Vēlākās stadijās tā tikai aizkavē deformāciju progresēšanu. Vislabākie panākumi koriģējošajai vingrošanai ir bērnībā un jaunībā. Koriģējošā vingrošana iedarbojas ne tikai lokāli, tā labvēlīgi ietekmē visu organismu. Stājas simetriju (piem., apaļu vai plakanu muguru) un I pakāpes skoliozi (mugurkaula izliekums uz sāniem) sekmīgi ārstē ar speciāliem vingrojumiem, kas novērš kaulu deformāciju un nostiprina muskuļus. II un III pakāpes skoliozi ar koriģējošo vingrošanu var aizkavēt tās tālāku attīstību. Dažādas krūškurvja deformācijas (it sevišķi krūškurvja šķērsieliekumu) var koriģēt, nostiprinot attiecīgās muskuļu grupas, kā arī lietojot speciālus elpošanas vingrinājumus un masāžu. Koriģējošo vingrošanu lieto plakanās un greizās pēdas labošanā.


Šrota metodes terapija  – izmantojot specifiski koriģējošus, asimetriskus vingrojumus un elpošanas  vingrojumus, kā arī dažādas manuālas tehnikas, fizioterapeits veic skoliozes pacientu ierastās stājas korekciju un apmāca noturēt koriģēto stāju savās ikdienas aktivitātēs. Šrotas metodes apmācības sagādā pacientam vajadzīgās zināšanas un prasmes, kas visa mūža garumā palīdz kontrolēt savu stāju.

Ja vēlaties izmantot mūsu fizioterapeita pakalpojumus, lūdzu, iepriekš sazinieties ar mums pa tālruni +37166966422 vai mob. +37125445537, lai vienotos par pieņemšanas laikiem vai elektroniski, norādot vēlamo vizītes laiku.

Pieteikties vizītei
Share by: